אחסון אתרים

כל מה שצריך לדעת על בניית אתרים

בניית אתרים איכותית ממלאת תפקיד מרכזי בכל מאמץ של קידום אתרים ברשת, שכן בנוסף על היותו חזות העסק עבור מרבית הלקוחות, אתר הבנוי היטב הינו היסוד שעליו נבנה קמפיין קידום איכותי, וכמו כל יסוד אחר- אם הוא הונח באופן מקצועי ואיכותי- הוא מסוגל לתמוך ביעילות, באמינות ובבטחה לאורך זמן. אתר הבנוי באופן איכותי משלב בתוכו נתוני מבנה, תוכן ועיצוב אשר ביחד יוצרים מוצר המעביר מידע חיוני ללקוחות מחד, ומאפשר לצוות הקידום במשרדנו לשפר את דירוגו בחיפושי גולשים מאידך. לכן, בעבור רוב העסקים והחברות בשוק, אתר אינטרנט הבנוי בצורה טובה הינו חיוני להצלחת העסק.

לכו על בטוח ובחרו אחסון אתרים  על שרת אישי

שרת אישי הינו שרת שלם, או חלק משמעותי בשרת כלשהו, המוקצים אך ורק לטובת האתר שלכם. אחסון אתרים על גבי שרת אישי הינו חשוב בעבור אתרים עם תנועה ערה, שכן הוא מאפשר לגולשים רבים לבקר באתר בו זמנית מבלי להביא לקריסתו. בנוסף, הוא מאפשר גלישה מהירה יותר (וכתוצאה מכך גם פונקציות "כבדות" יותר כגון סרטוני וידיאו), אבטחה משופרת, ותמיכה טכנית זמינה. בנוסף על אתרים עם תנועה רבה, אפשרות אחסון זו הינה מצוינת בעבור אתרים שבהם מתבצעות פעולות תשלום וסליקה באופן רגיל- זאת מכיוון שהיעדר אתרים נוספים על השרת מעלה את ביטחון המידע של לקוחות החברה.

אחסון אתרים על שרת משותף

בעוד שאחסון על גבי שרת אישי הוא הבחירה הבטוחה, שירות זה אינו נחוץ לבעלי אתרים קטנים. בנוסף על השרתים האישיים, משרד כוכב קידום אתרים מחזיק מספר שרתים שעליהם אנו מזמינים את לקוחותינו (ובעלי אתרים בכלל) לאחסן את אתרם ביחד עם בעלי אתרים אחרים במחירים הנמוכים בישראל. כמו בשירותי אחסון אתרים על שרת אישי, גם בשרתים המשותפים אנו מספקים את אמצעי ביטחון המידע המתקדמים בתעשייה וגם באתרים המאוחסנים על גבי שרתים אלו נהנים בעלי האתרים ממהירות גלישה רוחב פס ותמיכה טכנית העומדים לרשות לקוחות המאחסנים את אתרם על גבי שרת אישי. ההבדל העיקרי הוא שלאתרים המאוחסנים על שרת משותף ישנה תקרת גולשים (כלומר, מספר הגולשים המרבי באתר בכל זמן נתון) נמוכה בצורה משמעותית מתקרת הגולשים באתרים שאוחסנו על שרת אישי.

למה לאחסון את אתרכם על שרת שלנו?

אחסון אתריםישנן סיבות רבות שבגללן אנו ממליצים על אחסון אתרים באחד משרתינו (בין אם מדובר בשרת אישי או משותף), כאשר העיקריים שבהם הינם המחיר, האיכות והשירות. 

ללקוחות אשר מקדמים את אתריהם באופן עצמאי (או לא מקדמים באופן אקטיבי בכלל), אנו מציעים אחסון אתרים על גבי סוגים שונים של שרתים במחירים הנמוכים בישראל- וללקוחות הנעזרים במשרדנו לשם קידום אתרם ברשת אנו מציעים הנחות משמעותיות אשר הופכות הן את אחסון והן את קידום האתר לשירותים עם כדאיות כלכלית גבוהה ביותר.   

כמו איכות עובדינו, גם איכות שרתינו היא נושא שאינו ניתן לפשרה- שכן שרת חזק, בטוח ואמין הוא אבן היסוד של אמינות השירות. כפי שכבר נאמר, שרתי כוכב קידום אתרים תומכים במגוון שפות תכנות, מאובטחים על ידי האמצעים המתקדמים ביותר בתעשייה ומאפשרים ללקוחות להציע גלישה מהירה ופס רחב לבאי אתריהם.   

יתרון נוסף שאנו מציעים ללקוחותינו בישראל הוא ששרתינו נמצאים בארץ, במשרדי החברה, מה שמאפשר לנו להתחייב לתמיכה טכנית באיכות ללא פשרות וללא מתחרים. אנשי הצוות במשרדנו המתחזקים את השרת בשגרה ופותרים בעיות בחירום הינם בוגרי האוניברסיטאות והמכללות המובילות בישראל, ובזכות מיומנותם אנו יכולים להבטיח ללקוחותינו אחסון אתרים עם מינימום תקלות טכניות.