בניית אתרי תדמית לעסקים

כל מה שצריך לדעת על בניית אתרים

בניית אתרים איכותית ממלאת תפקיד מרכזי בכל מאמץ של קידום אתרים ברשת, שכן בנוסף על היותו חזות העסק עבור מרבית הלקוחות, אתר הבנוי היטב הינו היסוד שעליו נבנה קמפיין קידום איכותי, וכמו כל יסוד אחר- אם הוא הונח באופן מקצועי ואיכותי- הוא מסוגל לתמוך ביעילות, באמינות ובבטחה לאורך זמן. אתר הבנוי באופן איכותי משלב בתוכו נתוני מבנה, תוכן ועיצוב אשר ביחד יוצרים מוצר המעביר מידע חיוני ללקוחות מחד, ומאפשר לצוות הקידום במשרדנו לשפר את דירוגו בחיפושי גולשים מאידך. לכן, בעבור רוב העסקים והחברות בשוק, אתר אינטרנט הבנוי בצורה טובה הינו חיוני להצלחת העסק.

לא ניתן להמעיט בחשיבות של בניית אתרי תדמית לעסקים, שכן נגישות המידע כיום יצרה מצב בו בדיקת אתר האינטרנט הוא (ברוב המקרים) הפעולה הראשונה שאותה מבצע לקוח לפני שהוא מחליט האם לעשות עסקים עם חברה זו או אחרת. בנוסף, מכיוון שלקוחות רבים מגיעים לאתר החברה לאחר חיפוש ולא בגלל שהם חיפשו חברה ספציפית זו או אחרת, אתר האינטרנט לרוב יהיה המפגש הראשון של הלקוח עם החברה, ואין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני- במיוחד כשההיצע עולה על הביקוש. משרד כוכב קידום אתרים מספק שירותי בניית אתרי תדמית לעסקים מזה כעשר שנים, ואנו גאים להחזיק ברקורד של איכות המתבטא בשביעות רצון מצד לקוחותינו.

מה אנו עושים כחלק ממאמצי בניית אתרי תדמית לעסקים?

בניית אתר תדמיתהתהליך של בניית אתרי תדמית לעסקים מתחיל בישיבה עם הלקוח על מנת לתכנן את בניית האתר מהיבטי עיצוב גרפי, מיתוג, קונספט כללי וכיוצא בזה. מכיוון שחברות רבות הבוחרות בבניית אתר מהסוג הזה אינן שואפות להשלים מכירות באמצעות האתר (בניגוד לאתרי מסעדות, חנויות קמעונאיות ועוד- בהם השאיפה היא כי כל גולש הנכנס לאתר החברה ישלם בעבור מוצר או שירות בו במקום), על תוכן ומבנה האתר להיות מותאמים לכך- דבר אשר בדרך כלל מתבטא בתוכן בעל אופי מקצועי ומכוון למתן מידע. בנוסף, מכיוון שאתרים אלה לרוב יפנו ללקוחות מתחום מקצועי כלשהו ולא לקהל הרחב, האסטרטגיה לבחירת מילות המפתח בהן אנו משתמשים כחלק ממאמצי הקידום האורגני של האתר תהיה שונה בתכלית מזו הנהוגה באתרים אחרים.  

הלוגו הוא מרכיב מרכזי במיתוג החברה ובניית תדמיתה, ולכן הוא ממלא תפקיד מרכזי בתהליך בניית אתרי תדמית לעסקים. לוגו טוב מעביר מסר חשוב (ולעיתים בתת מודע בלבד) לגבי החברה ומוצריה. לדוגמא: הסמל של חברת הנעליים נייק מעלה אסוציאציות חיוביות של הצלחה ואמינות, שכן הוא דומה (אם לא זהה) לסימון ה "וי" שאנו מסמנים כאשר סיימנו או הצלחנו בביצוע משימה. בעוד שלרבים מלקוחותינו המעוניינים בשירותי בניית אתרי תדמית לעסקים ישנו לוגו חברה קיים, צוות הקריאייטיב במשרד כוכב קידום אתרים עוזר ללקוחות אשר טרם בחרו לוגו לעצב סמל שישקף את מהות חברתם תוך כדי יצירת מודעות ועניין בעסקי החברה. צוות המעצבים הגרפיים במשרדנו יעצב את האתר לפי הצבעים והמוטיבים הנגזרים מהלוגו על מנת ליצור אתר המשדר אמינות, מקצועיות ואיכות.   

סמכו על שירותי בניית אתרי תדמית לעסקים עבור חברתכם

בניית אתרי תדמית לעסקים היא משימה מורכבת ומשמעותית, שכן היא מבוססת על אסטרטגית קידום ארוכת טווח. בעוד שאנו שמחים לקדם אתרים שנבנו על ידי אנשי מקצוע מתחרים, ניסיוננו מראה שקידום האתר בהמשך נוחל הצלחה יתרה כאשר בניית אתרי תדמית לעסקים נעשית בהתאם לאסטרטגית הקידום אותה אנו מתכננים עם הלקוח. אנו עוזרים ללקוחות לבנות ולקדם אתרי תדמית מאז הקמתנו, ואנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחות מרוצה שרק הולך וגדל עם השנים.