Web Design Services

כל מה שצריך לדעת על בניית אתרים

בניית אתרים איכותית ממלאת תפקיד מרכזי בכל מאמץ של קידום אתרים ברשת, שכן בנוסף על היותו חזות העסק עבור מרבית הלקוחות, אתר הבנוי היטב הינו היסוד שעליו נבנה קמפיין קידום איכותי, וכמו כל יסוד אחר- אם הוא הונח באופן מקצועי ואיכותי- הוא מסוגל לתמוך ביעילות, באמינות ובבטחה לאורך זמן. אתר הבנוי באופן איכותי משלב בתוכו נתוני מבנה, תוכן ועיצוב אשר ביחד יוצרים מוצר המעביר מידע חיוני ללקוחות מחד, ומאפשר לצוות הקידום במשרדנו לשפר את דירוגו בחיפושי גולשים מאידך. לכן, בעבור רוב העסקים והחברות בשוק, אתר אינטרנט הבנוי בצורה טובה הינו חיוני להצלחת העסק.

התהליך של בניית אתרים משלב מספר גורמים ואנשי מקצוע, אשר ביחד תורמים ליצירת אתר מוצלח ורווחי לבעליו. חשיבותו של מבנה האתר באה לידי ביטוי בקידום ממומן ואורגני כאחד, שכן אתר הבנוי היטב צפוי לקבל דירוג גבוה בחיפושים מצד לקוחות פוטנציאליים (בחיפוש אורגני) ולגרום לגולשים שהגיעו לאתר דרך מודעה ממומנת לשקול את שירותי או מוצרי החברה בחיוב. אם אתם בעלי חברה או עסק המעוניינים בבנייה או קידום לאתרכם, צרו עימנו קשר עוד היום.

בניית אתרים "מאפס"

בניית אתריםהתהליך של בניית אתרים מהיסוד מתחיל בגיבוש הקונספט של האתר. בשלב זה יושב הלקוח עם כלל צוות הפיתוח, ואנו מגדירים את קווי היסוד וקווי המתאר של האתר- כפי שמעוניין הלקוח. כחלק מתהליך זה מגדיר הלקוח את מטרות האתר,קהל היעד, אילוצי התקציב והמאפיינים הויזואליים של המוצר המוגמר. צוות הפיתוח כולל אנשי בניית אתרים, כתבי תוכן, מהנדסי ומאפייני UX/UI, מעצבים גראפיים ומנהלי תיק הלקוחות של הלקוח- אשר מבטיחים שהאתר יתאים ככפפה לדרישות הקמפיינים השונים שיושקו בעתיד כחלק מתהליך קידום האתר.  

באופן כללי, בניית האתר מתבצעת "מהיסודות ומעלה" כאשר הפעולה הראשונה בתהליך הינה בניית שלד האתר על עמודיו השונים. לאחר בניית השלד, צוותי התוכן והגרפיקה נכנסים לפעילות בו-זמנית, כאשר צוות התוכן ממלא את דפי האתר וצוות המעצבים הגראפיים מגדיר את פריסת העמוד, קביעת צבעי הרקע ועוד. אלמנט נוסף שבו עבודת מחלקת הגרפיקה באה לידי ביטוי היא בעיצוב לוגו החברה- אשר הינו בעל חשיבות רבה במיתוג החברה (אך זה בא לידי ביטוי בהמשך- בשלבי קידום האתר). לאחר שדפי האתר מולאו בתוכן הנחוץ, צוותי ה SEO ו UX/UI עוברים על האתר על מנת להבטיח את יעילותו בהיבטי הדירוג בגוגל וחוויית המשתמש- אשר ביחד צפויים למשוך ולשמר תנועת גולשים ממוקדת ואיכותית, וכתוצאה מכך להגדיל את מחזור המכירות של החברה.     

במהלך כל תהליך הבניה והעיצוב, אנו עובדים באופן צמוד עם הלקוחות- אשר נוטלים חלק פעיל בתהליך- ובכך מבטיחים את שביעות רצונם תוך מזעור זמני העבודה והעלויות ללקוח.

בניית אתרים כאשר ישנו אתר הדורש עריכה

בניית אתרי אינטרנטרבים מלקוחותינו שוכרים את שירותי המשרד כאשר הם כבר מפעילים אתר אינטרנט, אך הם מעוניינים להפקיד את מלאכת הקידום בידי אנשי מקצוע מיומנים. הדבר הראשון שאנו עושים לכל לקוח במשרד כוכב קידום אתרים המגיע עם אתר קיים  הוא הערכת "חוזק" האתר (כלומר, יכולתו של האתר לקבל דירוג גבוה בחיפוש ממוקד) ואיכות התוכן הקיים באתר (שכן רובו המכריע של קהל בעלי האתרים המעוניינים בשירותי קידום עושה זאת על מנת להפיק רווח כלכלי מהאתר- דבר הדורש תוכן המותאם ומכוון למכירות).

קווי היסוד של בניית אתרים מאתר קיים הם זהים לבניית אתר מהיסוד, כאשר ההבדל היחיד הוא שבמקרה הזה אנו מסתמכים על שלד ותוכן קיימים - ומוסיפים מי משניהם רק במקרה וישנו צורך.