הגדלת מכירות באמצעות שיווק במייל

No Comments

עסק באשר הוא, ללא קשר למה הוא מוכר וכיצד (בין אם זוהי חנות וירטואלית ובין אם זוהי חנות פיזית), מחויב לבצע שיווק על מנת להגדיל את החשיפה ולאפשר מגע עם לקוחות פוטנציאלים, כמו גם עדכון ושמירת קשר רציף עם הלקוחות בפועל. אחת הדרכים לביצוע שיווק אפקטיבי אשר מגדיל באופן מהותי את המכירות היא שיווק במייל, המאפשר להגיע במקביל למספר אינסופי של לקוחות פוטנציאלים, שיכולים להפוך ללקוחות בפועל ולהגדיל את היקף המכירות. לא כל בעל עסק יודע כיצד נכון לבצע הליך שיווק, אך כל עוד אתם מבצעים שיווק באמצעות מייל, הרי שהעבודה מתבצעת באופן כמעט אוטומטי.

כיצד מבצעים שיווק באמצעות מייל

על מנת לבצע שיווק במייל, יכול כל בעל עסק להחליט האם הוא מבצע זאת באופן עצמאי לחלוטין, דהיינו הוא גם כותב בעצמו את המייל ומסגנן אותו והוא גם שולח אותו באופן ידני לרשימת התפוצה הקיימת ברשותו ומאידך, יכול בעל העסק להחליט כי הוא שוכר את שרותיה של חברה מקצועית ומובילה בתחומה אשר גם תכין את המייל למשלוח וגם תשלח עבורו את המיילים לרשימות תפוצה ידועות מראש.

בעידן בו הפכו שליחות המיילים לנפוצות, קיימות לא מעט מערכות דיוור המאפשרות לכם לשלוח את המיילים שלכם לתפוצה נרחבת בלחיצת כפתור אחת החוסכת זמן וכסף רב. מערכות הדיוור לא רק, שמאפשרות את שליחת המיילים אלא גם מאפשרות לכם לדעת מה קרה עם המיילים שנשלחו אל הלקוח הפוטנציאלי, ובין היתר מי פתח אותם, כך שאתם יכולים לדעת מה עובד לכם ומה לא עובד לכם בהתאם לנתונים אותם תקבלו ממערכת הדיוור אתה בחרתם לעבוד.

services-email-marketing

למה חשוב לשים לב במעמד כתיבת המייל

אחד הדברים החשובים ביותר במעמד שליחת המייל השיווקי, הוא שמקבלי המייל יקראו אותו או במילים אחרות שתצליחו לגרום לכמה שיותר אנשים לפתוח את המייל ולקרוא את התוכן שלו. מי שמכיר אתכם ואוהב לפתוח את המיילים שאתם שולחים יעשה זאת בכל מקרה, אך חשוב לגרום לאחרים שמכירים אתכם פחות או בכלל לא מכירים אתכם לפתוח את המייל וזאת ניתן לעשות בעיקר על ידי כותרת מסקרנת ומעניינת שתגרום לאחרים לרצות לראות מה מכיל המייל.

לסיכום – כל עוד תקפידו לשלוח מיילים שיווקיים נכונים ואפקטיביים, כך ייטב לעסק שלכם וככל הנראה תצליחו להגדיל את היקף המכירות בטווח המידי ובטווח הארוך גם יחד. מייל שיווקי יכול בהחלט להעניק לבית העסק שלכם מינוף – ולכן שווה לנסות.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

More from our blog

See all posts
 

Leave a Comment