כך תעשו אופטימיזצית אתר שתגדיל את מכירות אתר המסחר שלכם

No Comments

בעלי אתר מסחר אלקטרוני? כך תוכלו לגרום למבקרים באתר שלכם לבצע רכישות

לגולשים אשר מבקרים באתר מסחר אלקטרוני לרוב יש 3 העדפות מובילות – שהאתר יהיה מהיר, ברור, ומשכנע.
במידה ובבעלותכם עסק של אתר מסחר אלקטרוני, תוכלו לכבוש את 3 היעדים האלו באמצעות אופטימיזציה פשוטה של 4 שלבים. כך תעשו זאת:

1. אתר מסחר בעל עמוד בית פשוט וקולע

הדעה הרווחת בקרב רוב האנשים היא שעמוד בית של עסק מסוג חנות אינטרנטית אמור להציע כמה שיותר מוצרים, כדי להעניק מגוון אפשרויות למבקרים.
לעומת זאת – דווקא אתרי מסחר שמציעים פחות מוצרים ומשלבים טקסט איכותי בעמוד הבית הוכחו כיותר יעילים, שכן עמוד בית כזה מאפשר לעסק למקד את המבקרים במוצר שלו, וכל שאר המענה שהם צריכים יינתן להם ע"י הטקסט.
מומלץ גם לשלב בעמוד הבית אלמנט כלשהו של הנאה לפעולה, כך שהגולשים יוכלו להבין כבר בכניסה לאתר מהן הפעולות שהם צריכים לעשות בו.

2. הוסיפו סרטונים לעמודי אתר המסחר שלכם

לפי מחקרים – הוספת סרטונים לעמודי נחיתה מובילים באתר המסחר יכולה להוביל לעלייה משמעותית בהמרות, שכן המוח האנושי מעבד מידע ויזואלי במהירות הרבה יותר גבוהה מאשר טקסט. מבקרים באתר שלכם יוכלו לקלוט מידע מסרטונים הרבה יותר טוב מאשר מקריאת טקסטים, וכך גם הלמידה אודות המוצרים שלכם תהיה להם הרבה יותר יעילה.
כמו כן – הקפידו על סרטוני ווידאו בעלי רזולוציה גבוהה, שיתפסו את תשומת ליבם של המבקרים וירשימו אותם.

3. בקשו מהמבקרים כתובת דוא"ל

שיווק במייל הוא אחת השיטות היותר פופולאריות ומצליחות כיום, ובמיוחד כאשר מדובר באתרי מסחר אלקטרוני.
באמצעות "לכידת" כתובות דוא"ל של המבקרים למעשה תוכלו לייצר לעצמכם הזדמנויות להזמין אותם חזרה לאתר שלכם. תוכלו לעשות זאת דרך קמפיינים שיווקיים, שליחת מידע על מבצעים, הנחות, מוצרים חדשים, ועוד.
אחת הדרכים הטובות ללכידת כתובת דוא"ל היא להציע למבקרים דבר בעל ערך כמו למשל הורדה דיגיטלית כלשהי של מדריך או חוברת, וכד'.

4. תיבת צ'אט חי עם נציג

צ'אט חי עם נציג שירות הוא דרך מצוינת להגביר מכירות באתר מסחר אלקטרוני, ומעבר לכך בדרך זו תוכלו לתת למבקרים שלכם תחושה של תמיכה ואוזן קשבת בכל נושא ושאלה.
צ'אט מסוג זה יהיה גם הרבה יותר יעיל מאשר טופס יצירת קשר באתר, שכן הוא מייצר תגובה מידית לעומת מילוי טופס, אשר יכול לגרור לפעמים זמן תגובה של מספר ימי עסקים.
בונוס נוסף שתוכלו לקבל דך צ'אט חי הוא לכידה של כתובת הדוא"ל של המבקרים (בהמשך לסעיף הקודם), ותוכלו אף לדאוג להקפיץ להם את חלון הצ'אט אוטומטית בכל פעם שהם יגיעו לעמוד שגיאה 404 באתר.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Leave a Comment