Web Design Services

כל מה שצריך לדעת על בניית אתרים

בניית אתרים איכותית ממלאת תפקיד מרכזי בכל מאמץ של קידום אתרים ברשת, שכן בנוסף על היותו חזות העסק עבור מרבית הלקוחות, אתר הבנוי היטב הינו היסוד שעליו נבנה קמפיין קידום איכותי, וכמו כל יסוד אחר- אם הוא הונח באופן מקצועי ואיכותי- הוא מסוגל לתמוך ביעילות, באמינות ובבטחה לאורך זמן. אתר הבנוי באופן איכותי משלב בתוכו נתוני מבנה, תוכן ועיצוב אשר ביחד יוצרים מוצר המעביר מידע חיוני ללקוחות מחד, ומאפשר לצוות הקידום במשרדנו לשפר את דירוגו בחיפושי גולשים מאידך. לכן, בעבור רוב העסקים והחברות בשוק, אתר אינטרנט הבנוי בצורה טובה הינו חיוני להצלחת העסק.

משרדנו כולל צוות של מומחי תוכן, אשר עובד עם לקוחותינו, ומלווה אותם מרגע התכנון ועד השלמת האתר. כל חבר בצוות כתבי התוכן במשרד כוכב קידום אתרים הינו בעל (או בעלת) תואר אקדמי עם אלמנט נרחב של כתיבת מאמרים, ואנו בודקים את יכולות הכתיבה של כל מועמד באופן קפדני. מכיוון שכתיבת תוכן האתר הינה חלק בלתי נפרד מתהליך קידום נרחב יותר, כל כתבי התוכן במשרדנו הינם מומחים בטכניקות SEO, קידום בגוגל, קידום בפייסבוק ועוד. העובדה כי כל עובד במשרדנו המעורב בתהליך כתיבת תוכן לאתרים הינו מומחה בשיטות קידום נוספות מבטיחה את יכולתנו לתאם את כל מאמצי הקידום באופן שמביא לתוצאות טובות ומהירות יותר מהמתחרים. 

כתיבת תוכן לאתרים- פרטי התהליך

כתיבת תוכן לאתריםכפי שנאמר, תהליך כתיבת תוכן לאתרים נמשך לאורך כל תהליך הקידום (ואף לפניו) ונעשה תוך כדי עבודה צמודה עם בעלי האתר וחברים אחרים בצוות הקידום. השלב הראשון הינו התכנון המקדים, בו אנו יושבים עם הלקוחות ומתכננים את תוכן האתר בהתאם למוצרי או שירותי החברה, קהל היעד ודרישות אלגוריתם החיפוש. תהליך כתיבת התוכן עצמו משתנה בהתאם למצב האתר הקיים (אם יש), ומתחיל כבר מהמפגש הראשון עם הלקוח. את שלב התכנון ניתן לחלק לשני סוגים- לפי מצב אתר החברה הקיים: תכנון אתר חדש והתאמת אתר קיים. אם אין אתר קיים לחברה, מומחי התוכן וה- SEO במשרדנו יישבו עם הלקוחות ויתכננו את מבנה ותוכן האתר- ואם ישנו אתר קיים, השלב הראשוני יכלול בדיקה של איכות התוכן והתאמתו לדרישות של גוגל.

שלב הביצוע בבניית אתר חדש הוא הארוך מכולם, שכן הוא כולל מספר רב של שינויים והתאמות- חלקם על מנת לספק את דרישות מנועי החיפוש וחלקם על מנת להשביע את רצון הלקוח, טעמו האישי, או ניואנסים מקצועיים רלוונטיים. ישנן טכניקות רבות ומגוונות בהן כתבי תוכן מתאימים את הטקסטים לדרישות הלקוחות ומנועי החיפוש, ואחד היתרונות הבולטים שמציע צוות משרדנו הוא שאנשי התוכן שלנו מגיעים מדיסציפלינות שונות ומביאים עמם שיטות רבות ושונות בהן ניתן להשלים את מלאכת כתיבת התוכן לשביעות רצון לקוחותינו. למרות ההבדלים הטכניים בין שיטות כתיבה שונות, המשותף לכולן הוא סדר שלבי התהליך: גיבוש רעיון, התאמת התוכן לדרישות הלקוח ומנועי החיפוש וסדרת עריכות עד להשגת תוצר המשלים את מטרתו.

התהליך של התאמה ושיפור אתר קיים הינו זהה לתהליך הפקת אתר חדש, אך מלאכת גיבוש הקונספט הינה קלה יותר- שכן במקרים אלה אין אנו חייבים לבנות את הכול מהיסודות. כתוצאה מכך, תהליך התאמת אתר הינו קצר יותר מתהליך בניית אתר חדש- למרות שגם פה עומדים בפנינו אתגרים. בראש ובראשונה, מומחי התוכן במשרדנו חייבים לבחון לעומק את האתר הקיים, מבנהו והתוכן הכתוב בו- ולהחליט מה ניתן לשמר ומה זקוק להחלפה. רבים מבין לקוחותינו מגיעים אלינו עם אתר חברה קיים, ועל כן זהו אחד השירותים המבוקשים ביותר מבין שירותי כתיבת תוכן לאתרים שאנו מציעים.

למי מספק משרדנו שירותי כתיבת תוכן לאתרים?

משרדנו מספק שירותי כתיבת תוכן לאתרים לחברות ויחידים המעוניינים להגביר את חשיפתם וחשיפת מוצריהם או שירותיהם ברשת. במהלך השנים עבדנו עם אמנים, בעלי עסקים, יזמים וערבים אחרים- ונשמח לעמוד גם לרשותכם. למידע על איך משרד כוכב קידום אתרים יכול לעזור לכם, צרו עמנו קשר עוד היום.