לבחור בקידום אורגני או ממומן

No Comments

בעבר חברה שרצתה לפרסם את עצמה הייתה צריכה לבחור במספר צינורות מוגבלים, בין האפשרויות שעמדו לחברה הייתה האפשרות לפרסם בטלוויזיה, בעיתון או ברדיו (מה שאומר עלויות עצומות) או בפליירים (מה שאומר אפקטיביות נמוכה מאוד). כך יצא כי עסקים רבים וויתרו כליל על נושא הפרסום והסתמכו אך ורק על שמועות מפה לאוזן.

זה יצר בעיתיות עצומה והוביל לכך שעסקים רבים לא קיבלו לקוחות חדשים במשך חודשים על גבי חודשים. עידן האינטרנט שינה עובדות אלו וכיום כל עסק יכול לפרסם את עצמו במגוון פלטפורמות. ללא ספק השיטות המוצלחות ביותר לפרסם באינטרנט הן באמצעות קידום אורגני או קידום ממומן. קידום אורגני משמעו להתקדם בתוצאות החיפוש של גוגל ללא תשלום לגוגל וקידום ממומן משמעו להופיע במקומות הגבוהות בגוגל לאחר ששילמנו להם על כך.

קידום אורגני – לטווח ארוך זה שווה יותר

אז מה עדיף קידום אורגני או ממומן? מה יותר טוב לעסק שלכם? מי שיגיד לכם כי יש תשובה ברורה לשאלה זו יזרה חול בעיניכם והאמת היא שכל שיטה מחזיקה ביתרונות. היתרון של פרסום ממומן זו העובדה כי הקידום נעשה במהירות ורואים את התוצאות באופן מידי. לעומת זאת בקידום אורגני יכול לעבור זמן רב עד שנראה תוצאות ויתכן שתעבור חצי שנה עד אשר נראה השפעה. כך יוצא כי עסק אשר צריך בדחיפות לקוחות עדיף לו להשקיע בקידום ממומן. אך שימו לב עליכם לתת את הדעת על כך שלטווח ארוך קידום אורגני הוא יותר משתלם, יותר זול ויביא יותר לקוחות ועל כן הוא עדיף על פני הקידום הממומן.

 

ebook-cover-4

קורס SEO – הדרך שלכם ללמוד את נושא הקידום האורגני

אחת הדרכים הטובות ביותר להבין בתחום של קידום אורגני היא להירשם אל קורס SEO. קורס SEO ילמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על הנושא של קידום אורגני ויאפשר לכם לקדם את האתר שלכם במהירות ובאפקטיביות עצומה. בקורס תבינו את החשיבות של התוכן לקידום האתר שלכם, כיצד מחפשים אחר מילות מפתח, כיצד לבנות אתר בצורה יעילה המתאימה לגוגל ותבינו כיצד פועל האלגוריתם של גוגל. אין ספק כי קורס איכותי הוא אחת ההשקעות הטובות ביותר שאתם יכולים לעשות ואין ספק כי לכל בעל עסק מומלץ לפחות לשקול לעשות את הקורס הזה וליהנות מהיתרונות שלו.

ומה אם אין לי זמן לעשות קורס?

אך אם יש מגזר שהוא באמת עסוק ואין לו תמיד זמן לעשות קורסים זה מגזר בעלי העסקים. אז מה עושים מוותרים על נושא הקידום האורגני? ממש לא מה שאתם יכולים לעשות במקום להירשם לקורס זה לשלם למקדם אשר יבצע את הקידום בשבילכם ויבטיח כי תגיעו למקומות הראשונים בגוגל בצורה המהירה ביותר שיש.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

More from our blog

See all posts
 

Leave a Comment