קידום אתרים בגוגל

מספר מילים על קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא תוצר של ההשפעה הגדולה שצבר מנוע החיפוש, והעובדה כי גוגל הוא למעשה שם נרדף למנוע חיפוש, כאשר ההנחה היא שרוב הגולשים בעולם משתמשים בגוגל כמנוע חיפוש בלעדי, ושדירוג גבוה בחיפושי גולשים בגוגל יוביל לחשיפה נרחבת לבית העסק ולהגדלת רווחי החברה. קידום מהסוג הזה נכנס לשימוש בארצות הברית לפני כעשר שנים, ובשנים האחרונות הוא צובר תאוצה בישראל. חברת KOKHAV SEO הינה אחת החברות הבודדות בארץ המיישמות טכניקות קידום מתקדמות מארצות הברית לטובת לקוחותינו. אנו גאים להיות מחלוצי התעשייה בארץ, וכוח מוביל בעולם השיווק האינטרנטי.

החשיבות של קידום אתרים אורגני הינה כה גבוהה, עד שבית עסק או חברה אינם יכולים לשמור על יתרון תחרותי  בעולם העסקי של המאה העשרים ואחת ללא אינטגרציה של SEO  אל תוך תכנית השיווק של החברה. הסיבה לכך טמונה בעובדה שאתר אינטרנט כבר אינו בגדר מותרות עבור חברה או עסק עם שאיפות לצמיחה, ושההיצע ללקוחות הוא כה גדול שחברות אשר אינן מקדמות את האתר באופן אקטיבי צפויות "להיעלם" בין מאות אלפי התוצאות של חיפושים שעורכים לקוחות פוטנציאליים.

למה כדאי להיעזר בשירותי קידום אתרים בגוגל במשרדנו ?

מכיוון שדירוג גבוה שלאתר החברה בתוצאות החיפוש הינו בעל השפעה רבה על מיתוג, שיווק וקידום העסק, חשוב להפקיד את המשימה הזו בידיים של מקצוענים בעלי ניסיון- מהלך זה מבטיח חיסכון בהוצאות השיווק והגדלת נפח הפעילות של החברה, תוך הגדלת הרווחים. כל אנשי הקידום במשרדנו הינם אנשי מקצוע מיומנים עם ניסיון רב בקידום מגוון רב של אתרים, ותורמים מניסיונם לשיפור התוצאות בקרב אתרי לקוחותינו. מכיוון שקידום אתר באופן מקצועי הוא משימה מורכבת הדורשת מעורבות של מספר רב של מומחים, העובדה שסגל משרדנו כולל צוותים אורגניים עם יכולות לספק את כל שירותי המעטפת של קידום אתרים בגוגל מקנה לנו את האפשרות לספק ללקוחותינו תוצאות במחירים נמוכים ובזמנים קצרים.  

מה כולל תהליך קידום אתרים בגוגל ?

תהליך קידום אתרים בגוגל ניתן לחלוקה לשניים: התאמת האתר וקידום האתר. תהליך התאמת האתר הינו הבסיס שיש לבנות לפני שניתן לקדם את האתר, ובעל חשיבות שלא תסולא בפז בתהליך הקידום האורגני. בכל חיפוש, האלגוריתם של גוגל מזהה את מילות החיפוש ומדרג את האתרים הרלוונטיים לפי שכיחות המילים במקומות ספציפיים באתר, גודל האתר, תנועת גולשים לאתר ועוד. לכן, בשלב התאמת האתר זה, אנו יושבים עם הלקוח על מנת לארגן את אתר החברה באופן שיענה על דרישות המבנה והתוכן, ויביא לדירוג האתר במיקום גבוה בתוצאות החיפוש. חלק זה הינו בעל חשיבות גבוהה בתהליך הקידום האורגני של האתר, אשר צפויה להניב תוצאות לאחר כשלושה עד ארבעה חודשים אם לא נעשה כל מאמץ קידום ממומן.

לאחר שבנינו ללקוחותינו אתר (או שביצענו התאמות לאתר קיים) העומד בקריטריונים שיבטיחו את דירוגו במקום גבוה, הגיע הזמן להתחיל לקדם את האתר. על מנת שלקוחותינו יוכלו להתחיל לראות תוצאות בטווח זמן מיידי, אנו משלבים קידום ממומן בגוגל בשלבים ההתחלתיים- עד שהקידום האורגני (שהבסיס להצלחתו הונח בשלב בניית/ התאמת האתר) יניב פירות. בעוד שישנן מספר רב של שיטות קידום ממומן בגוגל, קניית מודעות בטכניקת PPC היא הנפוצה ביותר- והפקדת משימה זו בידי מומה ממשרדנו תחסוך לכם כסף רב תוך שיפור ניכר בתוצאות מהרגע הראשון. מודעות ממומנות בגוגל לרוב יופיעו כקישורים בראש העמוד (מעל תוצאות החיפוש), אך ישנה אפשרות לקדם את האתר על ידי פרסום באתרים נוספים בבעלות גוגל, דוגמת YOUTUBE .