תנאי קבלה למציאת עבודה בשיווק באינטרנט

No Comments

לאף אחד לא קל למצוא את העבודה השיווקית הראשונה שלו. בין אם אתם חדשים בתחום השיווק, ובין אם כרגע סיימתם ללמוד, נראה שכל עסק מעדיף להעסיק אדם שצבר כמה שנות ניסיון.

אז איך משיגים את המשרה הזאת, אם רק סיימתם תואר ראשון ואף פעם לא עבדתם כמשווקים באינטרנט? סביר להניח שתתחרו מול מועמדים רבים שסיימו סטאז', השיגו ציונים טובים יותר או זקוקים למצוא משרה במהירות, אבל יש כמה דרכים שיאפשרו לכם להתבלט מעל כולם.

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לעמוד בתנאי הקבלה ולהשיג את עבודת השיווק הראשונה שלכם.

טיפים להשגת עבודה בשיווק באינטרנט

לרכוש ניסיון בפרסום

צבירת ניסיון עשיר בפרסום ב-Facebook וב-Google AdWords, עשויה לקחת זמן מה, אבל היא בהחלט שווה את המאמץ.

אם יש לכם אפשרות, נסו להתאמן ב-AdWords, למשל, למען עסק של בן משפחה. רק זכרו שקיים איזון עדין בין ההוצאה הכספית עבור הלמידה, לבין הפיכתכם לאנשי פרסום אמתיים ובעלי ניסיון ב-AdWords או ב-Facebook. תוכלו להתחיל לרכוש ניסיון על ידי למידה במסגרת קורס מקוון, ולנסות להתאמן ולרכוש מיומנויות שיווק, בכול דרך אפשרית.

ללמוד כל מה שאתם יכולים ואז להמשיך ללמוד

ענף השיווק הדיגיטלי עוסק בידע. משווק באינטרנט חייב לצבור מומחיות בתחום אבל עליו לכבד גם את העובדה ששיטות העבודה המומלצות בתחום זה, משתנות ללא הרף.

מה שעובד היטב השבוע עלול לא לעבוד בכלל בשבוע הבא. לכן, מומלץ למצוא אתרים המציעים הדרכה שתעזור לכם ללמוד ולהתעדכן באופן שוטף.

הציעו למעסיק לעבוד בחינם או הסכימו למשרה בשכר נמוך

כמעט כל אחד צריך להתחיל את הקריירה שלו בתחתית. יתכן שכרגע הכישורים, שעבודת החלומות שלכם דורשת, אינם מנת חלקכם. במקום לבזבז את כל הזמן בחיפוש אחר שכר גבוה ותפקיד ברמה גבוהה, תכננו את המערכת הפיננסית שלכם כך שהיא תאפשר לכם להציע למעסיק לעבוד בחינם למשך זמן מוגבל, למשל 30 יום, או להגיש מועמדות למשרה ברמת התמחות, בשכר נמוך.

באופן זה תוכלו:

 • להוסיף את התפקיד הזה לקורות החיים שלכם ולהרוויח המלצה נהדרת, אם אכן הייתם טובים בעבודה.
 • ללמוד מהעמיתים בעבודה, ולקיים קשרים עם עובדים מקבילים בענף השיווק.
 • לעבוד עם לקוחות גדולים יותר מכפי שהייתם יכולים להרשות לעצמכם כעובדים עצמאיים.

התחילו בלוג משלכם

אם אין לכם אתר אינטרנט, ובמיוחד בלוג, זו דרך נהדרת להתחיל לבנות את המוניטין והניסיון שלכם בתחום השיווק האינטרנטי.

היום, כל אחד עם כישורים טכניים בסיסיים בלבד, יכול ליצור אתר WordPress. האתר יאפשר לכם לתרגל גם כישורים בתחום ה-SEO, המדיה החברתית, העיצוב וכושר השיווק הכללי שלכם. אגב, אתם לא חייבים להיות מומחים כדי להתחיל לכתוב.

ביצוע מחקר מקיף, על כל נושא שהוא, יעניק לכם נקודת התחלה טובה. כך תוכלו:

 • ללמוד מהמומחים האמתיים
 • לגבש את מה שלמדתם
 • להציג את אלה בדרך שתעזור לכם ליצור פוסט נהדר

הנה עוד כמה סיבות נהדרות להתחיל בלוג משלכם:

 • זה בחינם, או בעלות נמוכה מאוד אם אתם רוכשים דומיין
 • האתר שלכם יהיה זמין למגייסים שיוכלו למצוא אתכם באמצעות מנועי החיפוש
 • יהיה לכם אתר שבו תוכלו להתגאות בפורטפוליו ובקורות החיים שלכם (אם אין לכם ניסיון בקמפיינים שיווקיים בעולם האמתי, צרו קמפיינים מדומים משלכם).

טיפים כלליים למחפשי עבודה

לאחר שהשתלטתם על הכישורים, המומחיות והניסיון הבסיסיים הדרושים לעיסוק בשיווק באינטרנט, הגיע הזמן לשפר את הנוכחות המקוונת שלכם, ולטפח הלך רוח מקצועי שבוודאי יציב אתכם במעמד המתאים. הנה שני טיפים שיוכלו לעזור לכם בכך:

לשקול מחדש את כתובת הדוא״ל שלכם

מגייסים או לקוחות פוטנציאליים, ישפטו אתכם על סמך כתובת הדוא״ל שלכם. זה הטבע האנושי. צרו חשבון שמבוסס בעיקר על השם הפרטי ושם המשפחה שלכם. הימנעו מכתובת דוא״ל מגוונת ובלתי הולמת ונסו להימנע ממספרים. תוכלו גם ליצור דוא״ל מותאם אישית לשם הדומיין שלכם.

לבצע אופטימיזציה של הנוכחות שלכם ב-Linkedin

 • לינקדין צריך להיות המוקד העיקרי שלכם במדיה החברתית
 • וודאו שצרפתם ללינקדין כמה שיותר המלצות
 • מלאו את הפרופיל שלכם בלינקדין באופן מלא
 • אם אין לכם ניסיון רב בעבודה, הקפידו לרשום בלינקדין ניסיון שצברתם בעבודה בהתנדבות והוסיפו קישורים מקצועיים או אקדמיים לפרויקטים שביצעתם בתחום השיווקי באינטרנט.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Leave a Comment