4 טיפים מובילים להקמת אתר לעסק שיעבוד בשבילכם

No Comments

אם אתם מתכננים לבנות אתר לעסק שלכם, הטיפים הבאים הם בשבילכם – כך תבנו אתר סופר איכותי:

אתר לעסק הוא הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות למען העסק שלכם – זאת ההזדמנות שלכם להיכנס לתחרות בתחום שלכם, ולהשמיע את קולכם. אתר אינטרנט יוכל לשמש בתור פלטפורמה לפרסום העסק, שכן הוא אחד מערוצי השיווק הכי יעילים וחסכוניים שיכולים להיות.
לפני שתצאו לדרך בבניית אתר חדש, נעשה לכם כאן סדר עם 4 הדברים הכי חשובים שכדאי לכם לתכנן, וליישם באתר שלכם.

עיצוב נקי לאתר העסק שלכם

הדבר הראשון אותו יראו המבקרים באתר שלכם ברוב המקרים הוא דף הבית, כך שחשוב שתקפידו לתכנן את העיצוב שלו באופן שיענה על כל השאלות עליהם המבקרים יחפשו תשובות – כגון מי אתם, מהו מהעסק שלכם, ומה הם יכולים לעשות באתר שלכם. חשוב שתתכננו היטב את המסר שתרצו להעביר למבקרים, והקפידו לא להעמיס על עמוד הבית כדי לא להסיח דעת ולגרום לבלבול בקרב המבקרים. השתדלו גם להעביר מסר קצר וקולע, שלא יעלה על יותר מ 120 מילים.
במידה ואתם עדיין לא בטוחים כיצד לעשות זאת, מומלץ להיעזר בשירותי חברת בניית אתרים לעסקים, אשר תייעץ, תשרת ותלווה אתכם לאורך כל הדרך.

בניית אתר לעסק מותאם למובייל

קחו תמיד בחשבון שייתכן וחלק נכבד מהמבקרים שלכם יגיעו ממחשבים ניידים, טאבלטים או טלפונים סלולאריים.
הימנעו מעיצוב דפים בגודל צג גדול, או מדפים שנעשה בהם שימוש בתכונות מורכבות כמו תוכנת פלאש, שאינה נתמכת בחלק מסוגי המכשירים הסלולריים. שמרו תמיד על פשטות ונקיות, כך שאתר העסק שלכם יוכל להתאים בצורה אופטימלית לכל מכשיר שדרכו יגיעו המבקרים.

הציגו בצורה ברורה את השירות או המוצר שלכם

דאגו שדף הבית באתר העסק שלכם יציג בבירור את המוצרים או השירותים שאתם מציעים.
במידה וברשותכם עסק קטן, תוכלו להפיק אפילו עוד יותר תועלת באמצעות הוספת תמונות או סרטוני וידאו, שיציגו את המוצר/שירות שלכם ויתרונותיו בצורה ויזואלית ומעניינת למבקרים.

הקפידו על שימוש בתמונות (או אלמנטים גרפיים אחרים) נקיים ואיכותיים – זכרו שאתם תמיד יכולים לייצר עיצוב מרשים לאתר, אבל אם התמונות בהם תשתמשו לא יראו טוב זה עלול להשפיע על החלטת המבקרים האם לרכוש את המוצר שלכם או לא.

הקפידו על אתר נגיש לכולם

חלק מסוים מהמבקרים באתר העסק שלכם עלולים להיות בעלי מגבלות מסוימות, כמו למשל עיוורון צבעים, לכן חשוב שתתכנו את עיצוב האתר בצורה שתתאים לכולם, ותסייע להם להבין כראוי את המוצרים והשירותים שלכם.
בנוסף, קחו בחשבון שיגיעו לאתר שלכם מבקרים עם חיבורי אינטרנט איטיים יותר, וחשבו מראש מה תוכלו לעשות כדי לעזור לשפר את חווית הביקור שלהם באתר שלכם.

 

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Leave a Comment