9 רעיונות מנצחים לקידום העסק בזמן הקורונה

No Comments

עד עכשיו, ידענו פחות או יותר כיצד לקדם את העסק שלנו באינטרנט. ואז הגיעה הקורונה, וטרפה את הקלפים. הקורונה העבירה עסקים רבים לדיגיטל, מה שמגביר את התחרות ומעלה את הצורך בקידום לא פחות ממצוין.

אמנם יש אווירה של סוף העולם באוויר, אבל החיים ממשיכים, ועלינו להמשיך לקדם את העסק בכל הכוח עכשיו יותר מתמיד. אז הנה 9 רעיונות מנצחים לקידום העסק בזמן הקורונה –

1.קידום אורגני

בתקופה של משבר כלכלי, קידום אורגני הוא פתרון מצוין. הוא אינו דורש מאיתנו השקעה כספית במידה ואנו מבצעים אותו מבלי עזרה של בעל מקצוע, ומביא תוצאות מעולות שאינן מצריכות תשלומים קבועים לגוגל או פייסבוק . קידום אורגני מתייחס להבאת גולשים לאתר, על ידי העלאת החשיפה של האתר, והעלאת הדירוג שלו בגוגל.

2.התאמת העסק לתקופת הקורונה

ברור לכולנו שעלינו לבצע התאמות ולהסתגל למציאות החדשה. ביצוע התאמות הוא קריטי לקידום העסק, הן באינטרנט והן מחוצה לו. עלינו לחשוב על רעיונות כיצד להעביר את העסק לדיגיטל מבלי לפגום באיכות השירות. ביו אם מדובר בשיחות זום, שירות משלוחים, או ייעוץ טלפוני, עליכם לציין זאת באתר באופן מפורש.

3.קידום ממומן

אופציה נוספת לקידום באינטרנט, היא קידום ממומן. קידום ממומן הוא מושג רחב, הכולל מגוון שיטות שונות. הכוונה לקמפיין ממומן בגוגל /פייסבוק/אינסטגרם שיוכל לפנות לקהל הרלוונטי. בין השיטות הרבות – קידום ממומן בגוגל (PPC), קניית מדיה, וקידום בפייסבוק.

4.קידום בפייסבוק

לכולנו יש פייסבוק, וזה מה שהופך אותו לפלטפורמה מצוינת לפרסום. פייסבוק מאפשר לנו לפנות לקהל היעד שלנו בצורה יותר ממוקדת, ומביא לנו לקוחות חדשים.

5.שיפור התוכן באתר

הצלחנו להעלות את מספר הכניסות לאתר, אבל מה שקובע אם הגולש יהפוך ללקוח הוא דווקא התוכן באתר. תקופת הקורונה היא זמן מצוין ללטש את התוכן באתר, ולוודא שהוא משכנע, ברור, ומקיף את כל המידע הנחוץ מעבר לכך תוכן איכותי זה הוא אחד הדברים החשובים בקידום אורגני.

6.הוספת בוט לאתר

אתרים רבים מציעים חלון צ'אט שנפתח, ובכך מציעים מענה על שאלות בסיסיות באמצעות מילות מפתח. הדבר משפר את הנגישות של האתר, ועוזר ללקוח לקבל מענה על השאלות שעולות לראשו.

7.מבצעים והנחות

תקופת הקורונה היא תקופה לא פשוטה עבור כולנו, ועסקים רבים מנסים לקדם את העסק על ידי מבצעים והטבות שונות ובכך להגדיל את המכירות שנפגעו.

8.הכי חשוב

למי שאין אתר אינטרנט בתקופה הזו מפסיד המון כסף, בעידן הקורונה כשכולם עברו לרכישות אונליין זה הזמן שלכם לבנות אתר אינטרנט אצל חברה לבניית אתרים שמומחים בהקמת אתרי אינטרנט איכותיים למגוון עסקים, הם יוכלו לעשות זאת עבורכם בצורה הטובה ביותר ובכך תוכלו להגדיל משמעותית את ההכנסות שלכם, אתר אינטרנט הוא חובה לכל בעל עסק בתקופת הקורונה וגם אחריה.

9.חנות אינטרנטית עם אפשרות משלוחים

הקורונה הביאה איתה מספר שינוים חיוביים, בין היתר – מעבר של עסקים רבים לחנות דיגיטלית. ניתן להיעזר באנשי מקצוע, על מנת לעשות זאת בצורה המקצועית והנוחה ביותר, למשל חברה לבניית אתרים. חנות דיגיטלית מעלה את המכירות באופן ישיר, שכן בתקופת הקורונה אנשים ממעטים לצאת מהבית, והאופציה של משלוחים היא העדיפה ביותר, מעבר לכך חברות רבות מצהירות על הגדלה ברווחים מכיוון שעברו לאינטרנט.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Leave a Comment